Projekt nadruku na koszulkach „komu/komu/nizm”

Drogie, Drodzy,

27 września, dzięki współpracy Stołu Powszechnego, kwartalnika „Wakat”, Autonomicznej Przestrzeni Edukacyjnej, Przenośni LAS – Laboratorium Artystyczno-Społecznego oraz Teatru Powszechnego, odbył się w Stole Powszechnym Slam komunistyczny. Na relację z tego wydarzenia zapraszamy tutaj.

Z tej okazji przygotowałyśmy 10 koszulek, które zaprojektowała Ola Wasilewska, jako gadżety i nagrody dla osób występujących w slamie oraz organizatorek/organizatorów.

Cieszyły się one jednak taką popularnością, że postanowiłyśmy udostępnić Wam wzór nadruku na licencji CC0 (Creative Commons Zero). Twórczyni, udostępniając materiał na tej licencji, przekazuje go do domeny publicznej, co oznacza, że z poniższego wzoru możecie korzystać dowolnie bez podawania autorki ani umieszczania notki licencyjnej.

Czyli, Towarzyszki i Towarzysze: po prostu pobierajcie, drukujcie i noście!

 

Projekt nadruku w formacie TIF:

 

 

 

Wglądówka w JPG:

Wytyczne: czarny druk z przezroczystością, zalecany format pliku 150 x 200 mm.

 

Uwaga: przy metodzie wykonania folia flex, z której skorzystaliśmy, konieczne może być w niektórych punktach usługowych zwektoryzowanie i uproszczenie lub pozbycie się elementów mniejszych czy cieńszych niż 1 mm. Drukarnia zaproponuje wówczas i dokona takiej usługi przystosowania projektu graficznego we własnym zakresie.

Można także w tym przypadku skorzystać z przerobionego przez jedną z drukarni projektu w formacie PDF: Komu komu nizm

Wakat – kolektyw pracownic i pracowników słowa. Robimy pismo społeczno-literackie w tekstach i w życiu – na rzecz rewolucji ekofeministycznej i zmiany stosunków produkcji. Jesteśmy żywym numerem wykręconym obecnej władzy. Pozostajemy z Wami w sieci!