8.02.2018: FIRMY w Warszawie. Spotkanie z Piotrem Puldzianem Płucienniczakiem

Po niezliczonych sukcesach w kraju i za granicą FIRMY oraz ich autor zaparkują Forda Transita na rynku Starego Miasta w Warszawie.

Czym jest FIRMA? Czy warto ją założyć? Czy FIRMA jest osobą? Czy można ją urodzić? Czy przedsiębiorcy mówią po polsku? Kto tworzy wartość? Kto na kogo pracuje? Czy FIRMY to epopeja narodowa na XXVII-lecie polskiego kapitalizmu? Czy FIRMY to obraza majestatu wolnorynkowej przedsiębiorczości? Czy druk książek się opłaca? Jak wzmacniać przedsiębiorcze odruchy u dzieci? Czy czas już na żółtą księgę kapitalizmu? Komu potrzebny spis nazw przedsiębiorstw założonych w Polsce? Czy polska gospodarka kreatywna warta jest płacy minimalnej? Jak ewoluowały wąsy i saszetka?

Jeden magiczny, lutowy wieczór poświęcimy na rozważania właśnie tego typu. Spotkanie z autorem (Piotrem Puldzianem Płucienniczakiem) poprowadzą Paulina Chorzewska i Stefan P. Załęski. Chwilkę pogadamy, a później szybko przejdziemy do konkursu z nagrodami rzeczowymi [sic].

Książeczkę można pobrać za darmo na: https://rozdzielchleb.pl/firmy
W trakcie spotkania będzie też można ją kupić w promocyjnej cenie 30 złotych (to ok. 6,66 gr za stronę).

Gdzie: Staromiejski Dom Kultury, Rynek Starego Miasta 2, Piwnica „Largactil”, Warszawa

Kiedy: 8.02.2018, godz. 19.00

Kto: Rozdzielczość Chleba, „Wakat”

Wakat – kolektyw pracownic i pracowników słowa. Robimy pismo społeczno-literackie w tekstach i w życiu – na rzecz rewolucji ekofeministycznej i zmiany stosunków produkcji. Jesteśmy żywym numerem wykręconym obecnej władzy. Pozostajemy z Wami w sieci!

Wydawca: Staromiejski Dom Kultury | Rynek Starego Miasta 2 | 00-272 Warszawa | ISSN: 1896-6950 | Kontakt z redakcją: wakat@sdk.pl |